DotaceForenzně.cz

Reference

 • Přestože se v průběhu výběrového řízení vyskytly body, kdy nebyly zcela jednoznačné závěry, konzultanti nám i přesto byli vždy schopni poskytnout perfektní odpověď, čehož si skutečně vážíme. 

  Jiří FejtaJednatel
 • Společnosti ECONET jsme věrni již několikátým rokem, protože nám vzájemná spolupráce přináší mnohem rychlejší rozvoj, než jsme původně očekávali. Přístup a zkušenosti konzultantů jsou na výborné úrovni, což je pro nás nesmírně důležité. 

  Ing. Ladislav KlovrzaČlen představenstva
 • Zdůraznil bych flexibilitu a profesionální přístup všech konzultantů. Tato kombinace nám pomáhá v dalším rozvoji společnosti. Se vzájemnou spoluprací jsem velice spokojen, neboť péče o zákazníka je na prvním místě.

  Ing. Miroslav KnotekJednatel
 • Jsme velmi rádi, že se na konzultanty ECONET můžeme opravdu spolehnout. Včasná a věcná komunikace z jejich strany nám vždy přinesla naprosto bezproblémové výběrové řízení. Naše důvěra se nám velmi vyplatila. 

  Jiří VítJednatel
 • Z výběrových řízení jsme vždy měli trochu obavy. Ovšem po spolupráci se společností ECONET se pro nás stala jejich realizace zcela bezproblémovým procesem. Je zcela v naší režii, jakou formu spolupráce pro dané výběrové řízení upřednostníme. ECONET nám v tomto vyjde vždy vstříc.

  MDDr. David NovotnýMajitel
 • Na naší dlouholeté spolupráci nejen velmi oceňuji osobní přístup při řešení konkrétních specifik nákupu výrobních technologií, ale zároveň efektivní způsob komunikace. Tím, že jsou schopni perfektně připravit zadávací podmínky i „na dálku“, ušetří nám spoustu času.

  Miroslav DušekJednatel
 • Velmi si ceníme precizního a detailního zpracování dokumentace k výběrovému řízení. Rovněž se nám vyplatila aktivní účast zástupců společnosti při kontrolách a nestandardním průběhu otevírání obálek, kdy se komise účastnil i zástupce poskytovatele dotace. Vše ale proběhlo hladce a bez problémů. 

  Ing. Aleš VáňaManager finančního controllingu

 

Naše oceněné projekty

SANBORN a.s.

Výrobce dílů pro zařízení v energetice, petrochemii a dopravě. 
Předmět zakázky – pořízení obráběcích a soustružnických center v hodnotě 45 mil. Kč

Emco spol. s r. o.

Jedna z nejvýznamnějších potravinářských společností v ČR. 
Předmět zakázky – pořízení plynové průběžné pece v hodnotě 34,2 mil. Kč

KonekTel, a.s.

Jedním z největších distributorů společnosti Motorola Solutions. Předmět zakázky – vybudování datového centra v hodnotě 248,5 mil. Kč

ASTRO KOVO PLZEŇ s.r.o.

Specialisté na zakázkovou sériovou a malosériovou výrobu převážně rotačních součástí. Předmět zakázky – pořízení CNC víceosého soustružnického centra v hodnotě 7,5 mil. Kč

ATONA s.r.o.

Společnost zabývající se zpracováním plechu za použití nejmodernějších technologií. Předmět zakázky – pořízení CO2 laseru v hodnotě 19,5 mil. Kč

České lupkové závody, a.s.

Těžba, výpal a granulometrická úprava žáruvzdorných ostřiv.
Předmět zakázky – pořízení chladičů rotační pece v hodnotě 20 mil. Kč

Rychlé kontakty

© 2021 Econet